KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102032
nr 1710 2032
Eva Bergenwall
(f. 1962), Sverige
Oljemålning, Otydligt signerad, daterad -93, blommor. Olja på duk, 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 107x89
Eva Bergenwall, svensk bildkonstnär född 1962.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:48:36
30/5 20:16:02
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer