KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102032

nr 1710 2032

Eva Bergenwall

(f. 1962), Sverige

Oljemålning, Otydligt signerad, daterad -93, blommor. Olja på duk, 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 107x89

Eva Bergenwall, svensk bildkonstnär född 1962.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:48:36

30/5 20:16:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Eva Bergenwall

Läs mer om Eva Bergenwall